| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

 Tuncay Akpınar

Hayranım Diyenler : 81 kişi

Tuncay Akpınar Hakkında Yorumlar


Paylaş      

Bu sanatçı hakkında tanıtım bilgisi girilmemiş,
Kişisel tanıtım sayfanıza fotoğraf ve özgeçmiş bilgilerinizi eklemek veya beğendiğiniz sanatçıların tanınmasına yardımcı olmak için ilgili bilgileri hemen siz gönderin : tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com

Tuncay Akpınar isimli sanatçının sitemizde kayıtlı çalışmaları
Piyano
Gül'e Ağıt

Yorumlar

Bilge-Fahrettin ÖZCAN - ( 1/23/2011 )
Gül-e Ağıt adlı oyunu izledik.Eşim ve ben oyun bitiminde sözleşmiş gibi --Deli Mahmut nasıldı ama?--dedik birbirimize.Oyuncuların hepsi çok iyiydi ama onun mimikleri,rolü giyinişi başka türlü sahiciydi.Deli Mahmut-a dikkat!diyoruz biz.

Mehmet Doğan - ( 1/28/2011 )
Evet çok değişik mimikleri var gerçekten.

SAHNE TOZU - ( 2/16/2011 )
Tuncayı İngilteredeki yıllarından bu yana tanırım.Dipten gelen bir adam o..Hayatın dehlizlerinden geçmiş,yapmadığı iş kalmamış,sonunda tiyatroya aşık olmuş bir adem oğlu..Hayat konservatuvarını okumuş yani.Ondan büyük başarılar bekliyorum.

Edithpiaf - ( 6/10/2011 )
Tiyatroda rol yaparken kaynak YAŞAMDIR!Yaşamı fildişi kulelerde geçen insanlar,bu muhteşem kaynaktan yoksundurlar.İşte Tuncayın şansı budur.O kadar çok ve birbirinden farklı yaşam alanlarında bulunmuş ki rolünü kurarken anılarını deşmesi onu bir sıfır galip başlatıyor işe.

tiyatral cadı - ( 6/15/2011 )
ben deli mahmutu İZMİR ÇETESİ,ARKA SOKAKLAR gibi dizilere çok yakıştırıyorum.bir polisiyede uğur yücelle oynasın bence.

DÜLSİNYA - ( 6/16/2011 )
Kurtlar Vadisinde çarpıcı karakterler var.bence deli mahmuta bu tarz bir rol lazım.zannımca tabii nacizane.

ayşe kirman - ( 7/11/2011 )
Eeee Mehmet Ergenin öğrencisidir Tuncay zoru başarmayı öğrenmiştir.sözü edilen dizilerde ve bütün karakter rollerinde başarılı olur benim arkadaşım.çünkü o bir tiyatro işçisidir.

Jan Valjan - ( 2/6/2012 )
Şimdi siyahları çıkarıp gökkuşağının renklerine bürünme vaktidir.Güneşe yakın olmak yakışır kimi insanlara,yaşam karanlıklarıyla sınasa da bazen.

Afife Jale - ( 2/13/2012 )
Türk sinemasında gözleriyle oynayan..oynayabilen kaç oyuncu var?Türkan ŞORAY gözleriyle oynar,Zuhal OLCAY gözleriyle oynar,Şener ŞEN gözleriyle oynar,Tuncay AKPINAR gözleriyle oynar..yoo hayır!Tuncay AKPINAR gözleriyle destan yazar.

Adamın Biri - ( 2/27/2012 )
Mankenlerden sıra gelirse gerçek oyunculara,--iyi oyuncu olmak--önemlidir diyebiliriz;ama görüyoruz ki popülizm önemseniyor öncelikle!!!

talimhane tayfası - ( 3/3/2012 )
PİYANO-nun provalarında yaptığı kuru fasulyenin tadı enfesti.Arkadaşımız iyi oyuncu olduğu kadar iyi de aşçıdır,bu da biline..

Güllü Agop - ( 3/8/2012 )
Bu adamda eski ortaoyuncuların edası var.Öte yandan Gogolün MÜFETTİŞ-inde bir rus bürokratını bakışlarındaki asalete kadar ruhuna yansıtmış.Oyuncu kumaşı dedikleri şey bu olsa gerek.

İstanbul Şehir Tiyatrolarından Bir Dinazor - ( 3/10/2012 )
Türk sinemasında karakter oyuncusu açığı var diyenlere duyurulur.İşte karşınızda gerçek bir yetenek.Ben zarımı atıyorum...

Bahşiş Serra Bulut - ( 5/9/2013 )
Düştüğü yerden kalkabilen adam o!Ona iyilik,güzellik,dürüstlük,çalışkanlık...bildiğimiz bütün olumlu anlamlı sözcükler yani çok yakışıyor.Tuncaya tiyatro çok yakışıyor ve Tuncay tiyatroya çok yakışıyor.Sahneye çok yakışıyor,sahnede büyüyor...büyüyor...büyüyor...devleşiyor adeta...

ZEYNEP MÜDERRİSLER - ( 5/11/2013 )
Tek kişilik oyun deyince hafızamda hep Gogolün Bir Delinin Hatıra Defteri adlı oyunuyla Genco Erkal canlanır.Bu oyunu farklı şehirlerde defalarca izledim,beynime nakşettim.Bundan sonra Bülbül Sustuğunda oyunuyla Tuncay Akpınar da canlanır mı izleyicinin hafızasında?...Olabilirmiş gibi görünüyor,ilk performans ümit veriyor;tabii Genco Usta gibi oyununu uzun yıllar oynayıp bir oya gibi ince ince işlerse,yeni bilgeliklerle bezerse.Yolu ışıklı olsun...

Kazım VARTO - ( 10/22/2013 )
BÜLBÜL SUSTUĞUNDA Londra-yı fethetti.Tuncay AKPINAR gerçekten öyle bir oyuncu ki sahnede onu izleyenlere tüm acziyetleri yenebilecek güç feyzediyor.Usta oyuncuyu selamlıyorum.

Nurefşan Kadıoğlu - ( 10/28/2013 )
Kendisi Kürtçe,İngilizce ve Türkçeyi iyi konuşuyormuş.Uluslararası projeler ve çok dilli oyunların da aktörü olabilir.Haa bir de oyun yazıyormuş.Kürtçe bir oyun yazmalı bence ve toprağın üstünde filizlenen her dilin hakkı olan boy verme,gelişme zenginleşme şansını anadiline yaşatmalı.

Ali Kemal Semah - ( 11/6/2013 )
Bir oyuncu düşünün...Ne dekor,ne kostüm,ne teknik... sahnede tek başına oyun oynuyor.Ve öyle bir oynuyor ki o sahnenin her şeyi oluyor.Sahne doluyor,coşuyor,yükseliyor onunla...İşte Tuncay Akpınar budur,sahneyi yükselten adam.

Tuncay Akpınar Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 684
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Joe Penhall      Seçil Honeywill      Ali Sunal      Ece Uslu      Somer Karvan      Trevor Griffiths      Güliz Gençoğlu      Lale Mansur      Tuncay Akpınar      Haluk Işık      Halit Akçatepe      Zeki Alasya      Metin Akpınar      Kemal Sunal      Ayberk Atilla      Birgül Ulusoy      Ebru Karaman      Ender Gülçiçek      Sinan Bengier      Volkan Saraçoğlu      Muzaffer Özdemir      Ömer Akgüllü      Sevda Çalışkan      Onur Özaydın      Ahmet Varlı      Ahmet Yapar      Gözde Kılıç      Anıl Işık      Oktay Köseoğlu      Emrah Yıldız      Kıvanç Pehlivanoğlu      Ayça Güngör      Kerem Dinler      Burcu Akpınar      Oğuz Avcıoğlu      Gülzaman Coşar      Gizem Erdoğan      Serdar Sarıkaya      Yeliz Kayserili      Mertcan Ertürk     Tiyatro Kursu Başlıyor!
23 Eylül'den itibaren her PERŞEMBE Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
"İyilik Yayıncılığı" İsimli Sosyal Sorumluluk Projesi, Bir Çok Sevilen İsmi Bir Araya Getirdi
Küçükçiftlik Bahçe Tiyatrosu'nda Oyunlar Devam Ediyor

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..