| Tiyatro Kursu  | Şirket Tiyatrosu
Tiyatro Dünyası
Tiyatro Dünyası Bu Sahnede...
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Yazılar  |  Haberler  |  Yazarlar  |  Tiyatro Oyunları  |  Tiyatro Grupları  |  Sanatçılar  |  Kaynak  |  Duyuru Panosu  |

 Onur Dilber

Hayranım Diyenler : 151 kişi

Onur Dilber Hakkında Yorumlar


Paylaş      

1982 yılında Trabzon’da doğdu. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Duru Tiyatro bünyesindeki Şah Mat doğaçlama gösteri grubunda yer aldı. Aralarında “Fırtına”, “Hayat Apartmanı” ve “Benim Annem Bir Melek”, “Papatyam” isimli yapımların da olduğu çeşitli televizyon dizilerinde rol aldı. Ayrıca “Beş Şehir” ve “Kamil İnsan” isimli sinema filmlerinde de rol almıştır.

Onur Dilber isimli sanatçının sitemizde kayıtlı çalışmaları
Bunu Yapan İki Kişi
Şah Mat

Yorumlar

senaa - ( 1/12/2011 )
Mükemmel bir oyuncu ve bulunduğu konuma hakkıyla gelebilen sayılı oyuncuardan :))) Başarılarının devamını diliyorummm :DDD

- ( 9/28/2011 )
çok başarılı buluyorum daha çok görmek istiyorum

rosato - ( 4/5/2012 )
Cevheri içine sığmayan insan.En çoktur,sınırsızdır kendisi.

- ( 8/17/2012 )
onuru 80 lerdizisiyle tanıdım ve hayran oldum
böyle kabiliyetili şahsiyetleri neden geç görüyoruz güzellikse güzellik oyunculuksa en âlâsı başka söze gerek yok .. oof daralandım:)


Nurcan - ( 9/18/2012 )
Super oyuncu yaa. Ben de 80 ler dizisinde gordum ve ve çok sevdim Trabzonlu hemşehrimi ;) doğallığını bozmadan ekrana taşımayı basarmış. Diğer rolleri de yapacağına inanıyorum.

Burcu - ( 9/29/2012 )
Nedense bazı sanatçılar geç görülüyor, geç tanınıyor. Ama bence onun için tam zamanı. Çok başarılı bir sanatçı, duru, düzgün anlatımı ile ön plana çıkıyor. Hep görmek isteriz amirimizi....

aylin - ( 11/7/2012 )
Gercekten tek kelimeyle mukemmel

melek - ( 1/3/2013 )
80 ler dizisinin en başarılı oyuncularından

Mine Kalkan Ayan - ( 3/29/2013 )
Onur Dilber i Seksenler dizisi ile tanıdım ve daha önce izlememiş olmama çok hayıflandım. Çok yetenekli bir sanatçı doğrusu. Her tür rolün üstesinden geleceğine inanıyorum ve onu daha sık izleme şansımız olmasını isterim. Kendisinie, yolunda başarılar dilerim.

Yusuf - ( 6/20/2013 )
Onur Dilber gerek oyunculuğu gerekse kişiliğiyle son derece başarılı bir insan,başarılarını takdir ediyor ve devamını diliyorum.

Bahruz - ( 1/29/2015 )
Onur super.Ustadi Cehangir Zeynalovdur .Boyuk Azeri sanatchi

zara - ( 2/21/2015 )
Onur Dilber ela oyuncudur Seksenler dizisinde cox gulmelidi INSALLAH omru uzun dizileri filimleri de cox olsun

Onur Dilber Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın !

İsim
Mail  (Yayınlanmayacak)
Yorum
Güvenlik Kodu= 942
Lütfen bu kodu yandaki kutuya yazınız
 

Neslihan Çakıner      Begüm Alpaslan      Tolga Kılık      Orkun Akyıldız      Ayça Işıldar      Aydın Şanlı      Didem Balçın      Özgün Aydın      Onur Dilber      Cem Yanılmaz       Ceren Demirel      İlhami Özdemir       Merve Engin      Onur Buldu      Öner Erkan      Sevda Çevik      Kadir Çevik      Emre Kınay      Zafer Sernikli      Ali Nihat Yavşan      Figen Çakmakoğlu      Güneş Çakmakoğlu      Gülşah Çakmakoğlu      Öykücan Yavşan      Duru Yavşan      Fatma Altıntaş      Murat Altıntaş      Sedat Demirsoy      Esin Kartaloğlu      Ziver Armağan Açıl      Beril Boz      Cengiz Çelik      Ömer Eryiğit      Özge Yıldırım      Servet Aybar      Çetin Atay      Arda Özmen      Yavuz Sepetçi      Bekir Çiçekdemir      Murat Garipağaoğlu     Tiyatro Kursu Başlıyor!
23 Eylül'den itibaren her PERŞEMBE Kadıköy'de!
Çalışanlara yönelik hobi sınıfı!Duyuru Panosu!Son Eklenen Tiyatro Oyunları

     Güncel Yazılar

Yazar olmak ister misiniz?
Yazar olarak tiyatrodunyasi.com ailesine katılmak, yazılarınızı yüzbinlerce tiyatroseverle paylaşmak isterseniz tiyatrodunyasi@tiyatrodunyasi.com adresine mail gönderebilirsiniz...

Mail Listemize Üye Olun

     Güncel Haberler
"İyilik Yayıncılığı" İsimli Sosyal Sorumluluk Projesi, Bir Çok Sevilen İsmi Bir Araya Getirdi
Küçükçiftlik Bahçe Tiyatrosu'nda Oyunlar Devam Ediyor

Tiyatro Dünyası'nı takip Edin
 
 |  ..